Paragraphs Report (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Count
bo: གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
