Paragraphs Report (2.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Count
cs: Počet

en: About
cs: Popis

en: Report
cs: Výkaz

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.
