Paragraphs Report (2.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Parent
da: Overordnet element

en: Settings
da: Indstillinger

en: Path
da: Sti

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Count
da: Antal

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Report
da: Rapport

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
