Paragraphs Report (2.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: Count
el: Αρίθμηση

en: About
el: Περί

en: Report
el: Αναφορά
