Paragraphs Report (2.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: About
gu: વિશે

en: Report
gu: અહેવાલ
