Paragraphs Report (2.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Parent
uk: Батько

en: Settings
uk: Налаштування

en: Path
uk: Шлях

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Count
uk: Лічильник

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Report
uk: Звіт

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Paragraphs
uk: Абзаци
