Paragraphs Report (2.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Count
vi: Số lượng

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu
