Paragraphs Report (2.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Parent
ar: الأب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Count
ar: العدد

en: About
ar: حول
