Paragraphs Report (2.1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Path
ca: Camí

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Count
ca: Quantitat

en: About
ca: Detalls

en: Report
ca: Informe

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV
