Paragraphs Report (2.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Path
hi: मार्ग

en: Count
hi: गुणांक

en: About
hi: के बारे में
