Paragraphs Report (2.1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Parent
id: Induk

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Count
id: Jumlah

en: About
id: Tentang

en: Report
id: Laporkan
