Paragraphs Report (2.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Count
ku: ژمارە

en: About
ku: دەربارە
