Paragraphs Report (2.1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Count
nl: Aantal

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Report
nl: Rapport

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Hide these paragraphs from report select list
nl: Verberg deze paragrafen in rapportage-selectielijst
