Paragraphs Report (2.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Parent
pt: Pai

en: Settings
pt: Definições

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Count
pt: Contagem

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: About
pt: Sobre

en: Report
pt: Relatório

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.
