Paragraphs Report (2.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Count
sk: Počet

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o
