Paragraphs Report (2.1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Parent
it: Genitore

en: Settings
it: Impostazioni

en: Path
it: Percorso

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Count
it: Numero

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: Report
it: Resoconto

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: Paragraphs
it: Paragrafi
