Paragraphs Report (2.1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: Count
lt: Skaičius

en: About
lt: Apie

en: Report
lt: Ataskaita

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
