Paragraphs Report (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Count
eu: Zenbatu

en: About
eu: (r)i buruz
