Paragraphs Report (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Path
fr: Chemin

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Count
fr: Décompte

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Report
fr: Rapport

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur
