Paragraphs Report (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Path
hu: Útvonal

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Count
hu: Mennyiség

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Report
hu: Beszámoló

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.
