Paragraphs Report (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Parent
de: Übergeordnet

en: Settings
de: Einstellungen

en: Path
de: Pfad

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Count
de: Anzahl

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: About
de: Über

en: Report
de: Bericht

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
