Paragraphs Report (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Parent
pt: Superior

en: Settings
pt: Configurações

en: Path
pt: Caminho

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Count
pt: Contar

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: About
pt: Sobre

en: Report
pt: Relatório

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.

en: Paragraphs
pt: Parágrafos
