Paragraphs Report (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Path
fi: Polku

en: Count
fi: Laskuri

en: About
fi: Tietoja

en: Report
fi: Raportoi

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
