Paragraphs Report (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Parent
ja: 親

en: Settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: Count
ja: カウント

en: About
ja: アバウト

en: Report
ja: レポート

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
