Paragraphs Report (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Count
km: រាប់

en: About
km: អំពី
