Paragraphs Report (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Path
ne: मार्ग

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: About
ne: बारेमा
