Paragraphs Role Visibility (2.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: All
nl: Alle

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Any
nl: Elke

en: About
nl: Over

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
