Paragraphs Role Visibility (2.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: All
sv: Alla

en: Select all
sv: Välj alla

en: Any
sv: Alla

en: About
sv: Om

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
