Paragraphs Role Visibility (2.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: All
ja: すべて

en: Select all
ja: 全て選択

en: Any
ja: いずれか

en: About
ja: アバウト

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
