Paragraphs Role Visibility (2.0.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: All
it: Tutti

en: Select all
it: Seleziona tutto

en: Any
it: Qualunque

en: About
it: Informazioni

en: Paragraphs
it: Paragrafi
