Paragraphs Role Visibility (2.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: All
es: Todo(s)

en: Select all
es: Seleccionar todo

en: Any
es: Cualquiera

en: About
es: Acerca de

en: Paragraphs
es: Parráfos
