Paragraphs Sets (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Icon
az: İconka

en: Machine name
az: Maşın adı
