Paragraphs Sets (3.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka
