Paragraphs Sets (3.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -
