Paragraphs Sets (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Icon
nl: Pictogram

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde

en: Icon uuid
nl: Pictogram-UUID

en: to %type
nl: aan %type
