Paragraphs Sets (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Paragraphs
pl: Akapity

[ctx: Sort order]
en: Order
pl: Kolejność

en: Icon uuid
pl: UUID ikony

en: to %type
pl: do %type
