Paragraphs Sets (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
