Paragraphs Sets (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
