Paragraphs Sets (3.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан
