Paragraphs Sets (3.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Icon
sv: Ikon

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

[ctx: Sort order]
en: Order
sv: Ordning
