Paragraphs Sets (3.0.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
