Paragraphs Sets (3.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Label
fr: Libellé

en: Icon
fr: Icône

en: Machine name
fr: Nom système

en: Weight for row @number
fr: Poids pour la ligne @number

[ctx: Sort order]
en: Order
fr: Ordre

en: Icon uuid
fr: UUID de l'icone

en: to %type
fr: vers %type
