Paragraphs Sets (3.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
