Paragraphs Sets (3.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number

[ctx: Sort order]
en: Order
ro: Ordonare
