Paragraphs Sets (3.0.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: Machine name
da: Internt navn

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

[ctx: Sort order]
en: Order
da: Rækkefølge
