Paragraphs Sets (3.0.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: Icon
is: Táknmynd

[ctx: Sort order]
en: Order
is: Röð
