Paragraphs Sets (3.0.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை

[ctx: Sort order]
en: Order
ta: வரிசை
