Paragraphs Sets (3.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە
