Paragraphs Sets (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Label
es: Etiqueta

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number

en: Paragraphs
es: Parráfos

[ctx: Sort order]
en: Order
es: Ordenar

en: No @title added yet.
es: Aún no se ha añadido ningún @title.

en: to %type
es: a %type
