Paragraphs Sets (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

[ctx: Sort order]
en: Order
ja: 順序

en: No @title added yet.
ja: @title はまだ追加されていません。
